Jak prowadzić bezpieczny biznes bez posłuchów i ukrytych kamer w firmie?

Jak donoszą media kilka dni temu, w głównej siedzibie PSL w stolicy, znaleziono dwa podsłuchy. Informację tę, potwierdza bliski współpracownik i doradca szefa PSL  – poseł PSL-UED Michał Kamiński. „To niesłychane i to skandal, że podsłuchuje się partię polityczną PSL” – dodał Kamiński. „Podsłuchy znaleziono w żyrandolach. Jedna pluskwa była w gabinecie Kosiniaka-Kamysza, a druga w gabinecie posła Piotra Zgorzelskiego”.

Ostatnio dużo mówi się o nagrywaniu rozmów i podsłuchach, nie tylko polityków. Jak zabezpieczyć się przez podsłuchami i ukrytymi kamerami prowadząc firmę? 

O bezpieczeństwie spotkań biznesowych, podsłuchach, ukrytych kamerach, szumidłach i urządzeniach do kontrinwigilacji mówić będziemy podczas II Kongresu Bezpieczeństwa Biznesu w Raszynie  – Falentach k. Warszawy w dniach 27-28 marca br. Specjaliści z firmy SpyShop opowiedzą  o urządzenia niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia firmy i ochrony informacji, pokażą w praktyce działanie urządzeń inwigilacyjnych oraz odpowiedzą na ewentualne pytania uczestników obrad.

Zapraszamy na obrady – zapisy na stronie wydarzenia https://kongresbezpieczenstwabiznesu.swbn.pl.