Zapraszamy na czerwcowe spotkanie KBB

Spotkanie Komisji ds. Bezpieczeństwa Biznesu odbędzie się 15.06.2016 r. o godzinie 15:30 w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Kryzys w przedsiębiorstwie może objawiać się w przeróżny sposób. Może zostać spowodowany przez czynniki atmosferyczne powodujące np. podtopienie, poprzez atak cybernetyczny mający na celu wykradzenie tajnych informacji przedsiębiorstwa lub, w najgorszym możliwym scenariuszu, przybrać oblicze ataku terrorystycznego. O tym, jak zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed sytuacjami kryzysowymi oraz zarządzać nim podczas ich trwania opowie dr Franciszek Krynojewski – Właściciel Agencji Konsultingowej „MIKADO”.

Poza zaproszonym ekspertem, podczas spotkania gościć będziemy firmę DMF Serwis.  Przedstawi ona zgromadzonym uczestnikom najnowsze dostępne rozwiązania w szyfrowaniu rozmów telefonicznych, przeznaczone dla jednostek biznesowych i prywatnych.

Podczas Zebrania Przewodniczący Komisji przedstawi również Państwu informacje o Targach BALT MILITARY EXPO w Gdańsku oraz Targach Logismil w Bydgoszczy (28-29 czerwca).

Ze względu na otwarty charakter spotkania serdecznie zapraszamy na nie przedsiębiorstwa zrzeszone w RIG, sympatyków Izby oraz osoby zainteresowane zagadnieniami bezpieczeństwa w biznesie.

Bardzo proszę o zgłoszenie/potwierdzenie uczestnictwa do dnia 13 czerwca. Prosimy przesyłać je na wskazany adres Sekretarza Komisji ds. Bezpieczeństwa Biznesu Pana Mateusza Wachowskiego mwachowski@rig.katowice.pl

Udostępnij: