Akademia Patriotyczna z okazji 230. rocznicy Konstytucji 3 Maja

W związku z ustanowieniem przez Sejm roku 2021 Rokiem Konstytucji 3 Maja, 17 sierpnia br. w 101. rocznicę Bitwy Warszawskiej, organizujemy Akademię Patriotyczną upamiętniającą to wyjątkowe w skali Europy i świata wydarzenie. Niech w tym wyjątkowym dniu połączy nas duma z wielkich sukcesów całego narodu polskiego.

 

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.

 

Akademia odbędzie się w Muzeum Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego w Warszawie przy ul. Biograficznej 2. Obowiązują imienne zaproszenia.

 

ZAPROSZENIE na Akademię

 

W czasie uroczystości będziemy wyróżniali i honorowali przedstawicieli służby zdrowia oraz firmy, instytucje i osoby prywatne Statuetką „Serce za Serce w walce z koronawirusem”. Pragniemy tym samym podkreślić ich zaangażowanie oraz przekazać wyrazy uznania oraz głębokiego szacunku dla trudnej i odpowiedzialnej pracy jaką wykonują od ponad roku w walce o zdrowie Polaków w czasie światowej pandemii. Planujemy również uhonorować wyjątkowe osoby „Pierścieniem Stulecia Niepodległości RP” i „Pierścieniem Patrioty”.

 

 

 

 

Akademię poprowadzą: aktorka Hanka Brulińska związana na co dzień z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie oraz Marzanna Szkuta „dziewczyna z lasu” Puszczy Białowieskiej, artystka i projektantka biżuterii inspirowanej przyrodą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tej okazji wydaliśmy kalendarz upamiętniający  230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dla Członków mamy przygotowane egzemplarze do odebrania w naszym biurze. 

 

Wesprzyj naszą zrzutkę na organizację Akademii

Wspólnie będziemy organizowali święto Konstytucji 3 Maja

 

Akademia odbędzie się w  klimacie lat uchwalenia Konstytucji. My będziemy korzystali z wypożyczalni strojów Aladyn. Wypożyczalnia udzieli rabatu 10% na stroje z epoki na hasło Akademia.

ul. Grójecka 70a, 02-359 Warszawa

Kontakt: +22 659 77 35, +602 311 662

Aladyn – Wypożyczalnia Kostiumów Teatralnych