NOWOŚĆ! Zarządzanie Bezpieczeństwem Obiektów – Bukowina Tatrzańska

Data/Czas
Date(s) - 19/03/2018 - 21/03/2018
13:00

Lokalizacja
Centrum Rekreacji I Biznesu GRAND Stasinda


 • Celem szkolenia jest uzyskanie przez uczestnika niezbędnej wiedzy do zarządzania i administrowania bezpieczeństwem obiektu.

  Szkolenie obejmuje zapoznanie się m.in. z:

  • podstawy prawno-normatywne zarządzania bezpieczeństwem obiektów;
  • prowadzenie analizy ryzyka podstawą zabezpieczenia obiektu;
  • dobór zabezpieczeń organizacyjno-technicznych obiektu;
  • zasady administrowania i eksploatacji infrastruktury bezpieczeństwa obiektu;
  • nadzór nad zmianami w dokumentacji zabezpieczenia;
  • zarządzanie incydentami bezpieczeństwa;
  • wytyczne monitorowania i audytowanie bezpieczeństwa obiektu;
  • wytyczne doboru wykonawców zabezpieczenia obiektu;
  • zintegrowane systemy zarządzania bezpieczeństwem obiektów;
  • wymagana dokumentacja techniczna zabezpieczenia obiektów.

  Podczas szkolenia odbędą się zajęcia praktyczne – ćwiczenia.

 • dr Andrzej Wójcik

  Doktor nauk wojskowych w specjalności bezpieczeństwo państwa (Akademia Obrony Narodowej), ekspert i konsultant w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i zabezpieczenia technicznego, Wiceprezes i Sekretarz Generalny Stowarzyszenia „POLALARM”, Przewodniczący Komitetu Technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego 306 ds. Bezpieczeństwa Powszechnego i Ochrony Ludności.

  Certyfikowany audytor wiodący IEC/ISO, trener do spraw szkolenia audytorów wewnętrznych ISO 27001, ekspert Polskiej Izby Systemów Alarmowych w zakresie bezpieczeństwa,  rzeczoznawca w zakresie zabezpieczenia technicznego osób i mienia Stowarzyszenia POLALARM.

  Wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Warszawskiej Szkole Informatyki, na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Śląskiego, szkoleń w zakresie ochrony informacji, szacowania ryzyka, audytorów wewnętrznych bezpieczeństwa informacji, ochrony zasobów informacyjnych. Jest też autorem skryptów i publikacji branży zabezpieczeń.

   

  • płk dr Franciszek Krynojewski – Ekspert obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego, autor wielu publikacji z tego zakresu. Wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Właściciel pierwszej w Polsce firmy zajmującej się opracowywaniem dokumentacji planistycznej z zakresu bezpieczeństwa (obrona cywilna, ochrona przeciwpożarowa, zarządzanie kryzysowe) dla samorządów lokalnych i terytorialnych oraz zakładów pracy. Współautor publikacji z zakresu zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej.

   

 • Przyjazd uczestników, rejestracja i zakwaterowanie w pierwszym dniu szkolenia od godz. 12.00. Od godz. 13.00-14.00 obiad, rozpoczęcie zajęć programowych o godz. 14.00, a zakończenie zajęć w dniu ostatnim ok. godz. 14.00.

  Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi od osoby:

  – 1900 zł netto – zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

  – 1800 zł netto – zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

  Cena obejmuje: wykłady, materiały szkoleniowe, certyfikat/zaświadczenie, wyżywienie i zakwaterowanie.

  Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%. Szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych są zwolnione z VAT. W przypadku korzystania ze zwolnienia prosimy o przesłanie stosownego oświadczenia wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa.

  Preferencyjne zniżki:

  członkowie KSOIN – 5%, uczestnicy szkoleń z 2017 i 2018 r. – 5%, uczestnictwo 2 osób z jednej firmy w dowolnych szkoleniach – 5%, uczestnictwo 3 i więcej osób z jednej firmy w dowolnych szkoleniach – 10%. Zniżki nie sumują się.

  Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać najpóźniej na 5 dni roboczych przed rozpoczęciem wybranych zajęć podając datę i miejsce szkolenia.

  Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać e-mailem na adres biuro@ksoin.pl, faksem na numer 32 206 46 01 lub pocztą na adres siedziby KSOIN. Istnieje możliwość zgłoszenia elektronicznego na stronie www.ksoin.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje data zgłoszenia.

  Należność za udział w szkoleniu prosimy wpłacać na konto KSOIN: PEKAO SA I Oddział w Katowicach, nr rachunku 55 1240 1330 1111 0010 2402 9927 na 5 dni przed rozpoczęciem zajęć (nie dotyczy sfery budżetowej).

  Zgłoszenie udziału jest zobowiązaniem do zapłaty. Rezygnacja z uczestnictwa nie zgłoszona na 3 dni robocze przed rozpoczęciem zajęć nie zwalnia od zapłaty. Rezygnacje prosimy zgłaszać na adres biuro@ksoin.pl oraz telefonicznie pod nr 32 206 46 00.

 • Imię i nazwisko uczestnika (wymagane):

  Nazwa Szkolenia (wymagane - proszę wpisać nazwę szkolenia):

  Data Szkolenia (wymagane - proszę wybrać datę szkolenia):

  Telefon kontaktowy (wymagane):

  Adres e-mail (wymagane):

  Firma (wymagane):

  Dane do faktury (wymagane - NIP i adres firmy lub adres zamieszkania uczestnika prywatnego):

  Stanowisko:

  Pokój (wymagane):
  1-osobowy2-osobowy

  Zniżki (wymagane):
  Brak5%10%Indywidualna

  Oświadczenie:
  Oświadczam, że jestem zwolniony z podatku VAT, w związku z finansowaniem szkolenia w co najmniej 70% ze środków publicznych.

  Dodatkowe uwagi:

  Dodatkowi uczestnicy (proszę oddzielać osoby przecinkami):

  Imię i Nazwisko:

  Numer telefonu:

  Adres e-mail:

  Pokój 1-osobowy (proszę wpisać "tak" lub "nie"):


 • KARTA ZGŁOSZENIA

  ZWOLNIENIE z VAT

Udostępnij: